„Užutrakio vakarai“ | Sandra Carrillo & Los Gringos „Kelionė į tropikus“

Rugpjūčio 2 d. 19 val.

Sandra Carrillo & Los Gringos „Kelionė į tropikus“

Programoje: Lotynų Amerikos, populiariosios muzikos ritmai

Sandra Carrillo & Los Gringos – tai kelionė, kurioje susitinkama su kita kultūra, pasakojimas apie tai, kas yra lotynų muzika. Muzikantai tyrinėja įvairius Karibų regiono ritmus, kad pateiktų linksmiausias, šilčiausias ir  saulėtas melodijas. Jie siekia suteikti galimybę, kad, užmerkus akis, būtų galima pajusti tropinį vėjo gūsį po palmėmis.

Sandra Carrillo – vokalistė iš Ispanijos, Barselonos, jau trečius metus gyvenanti  Lietuvoje. Ji kurį laiką praleido Klaipėdoje ir augo kaip menininkė, kol nusprendė persikelti į sostinę ir toliau skleisti aistrą  lotynų kultūrai. Po kelionės į Kubą Sandra suprato, kad jos siela priklauso šiai muzikai ir pradėjo ieškoti savų išraiškos būdų. Jos muzikos stilius yra ispaniškų šaknų ir įvairių jos mėgstamų Lotynų Amerikos atlikėjų bei žanrų „viduriukas“. Sandros ir „Los Gringos“ atliekama spalvinga muzika leis pajusti šiltą salsos energiją, merengue šviežumą ir džiaugsmą, o jos gilus balsas – bolero tragizmą.
Grupę ,,Los Gringos“ subūrė žinomas būgnininkas ir perkusininkas Robertas Vilčinskas. Ją sudaro profesionalūs ir patyrę muzikantai: Alvaro Hernandez – bongai, pritariamasis vokalas (Ispanija), Vilandas Každailis – trimitas, Klaudijus Štuopinis – tenoras saksofonas, Svajūnas Platūkis –  trombonas, Vytis Smolskas – klavišiniai, Artūras Chalikovas – bosinė, akustinė, Puerto Riko gitaros, pritariamasis vokalas, Mindaugas Juškevičius – kongai, pritariamasis vokalas, Robertas Vilčinskas – timbales, perkusija.

„Los Gringos“ muzikantai yra susižavėję atliekama muzika ir jos magija trokšta pasidalinti su publika.

Repertuare skambės Elvis Crespo, Gilberto Santa Rosa, Company Segundo, Hector Lavoe, Celia Cruz, Gloria Estefan atliekamų dainų melodijos, salsos, čia-čia-čia, merengue, kumbijos, bolero, afro-kubiečių rumbos, son, sambos ritmai.

Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa
Koncerto pradžia 19.00 val.

KONCERTAS MOKAMAS

0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 × three =