Trans/misijos | Vizualinio mąstymo mainai mene

,
Rugsėjo 17 d. 17 val.
MO muziejus atvyksta į Trakus! Nepraleiskite progos sudalyvauti unikalioje MO muziejaus edukacijoje, kuri vyks tarptautinio festivalio „Transmisijos“ metu.
Rugsėjo 17 d. MO muziejus atvyksta į Trakuose vyksiantį tarptautinį festivalį TRANSMISIJOS. Šio festivalio metu 17 val. meno galerijoje „Fojė“ Trakų kultūros rūmuose (Vytauto g. 69) kviečiame sudalyvauti specialioje nemokamoje MO muziejaus ir Britų tarybos projekto „Vizualinio mąstymo mainai mene“ edukacijoje.
MO muziejus tęsia „Keliaujančio muziejaus“ tradiciją ir keliones po Lietuvos miestus ir miestelius. Edukacija skirta norintiems susipažinti su moderniu menu.
Keliaujantis muziejus – MO muziejus be sienų jūsų mieste ir bendruomenėje. Tai susitikimas ir pokalbis. Apie meną ir su menu. Norime įtraukti jus į pokalbį, o kartu – patirti meną, pažinti save bei kitus.
Norime skatinti kūrybiškumą, bendravimą, supažindinti jūsų miesto bendruomenę su MO muziejumi bei išbandyti unikalias MO edukacijas jūsų mieste.
Rugsėjo 17 d. 17 val. atvykite ir sudalyvaukite MO muziejaus edukacijoje. Jūsų laukia:
· MO muziejaus pristatymas (10 min)
· Vizualinio mąstymo metodu pagrįstas užsiėmimas. Kas vyksta šiame paveiksle?
Patyriminė edukacija (60 min)
· Refleksija/pasidalinimas mintimis ir idėjomis (20 min)
Edukaciją ves MO edukatorė Evelina Jokštė.
Kartu diskutuokime apie meną ir šiuolaikišką muziejų bei meno integraciją į mūsų kasdienybę. Visas menas – apie mus. MO – apie mus.
0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × two =