TRANS/MISIJOS | Tibor Galamb paroda „Daiktų choreografija“

,
Rugsėjo 15 d. 15 val.
Tibor Galamb fotografijų paroda „Daiktų choreografija“ Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje
Apie parodą „Daiktų choreografija“
Ši paroda pavadinta „Daiktų choreografija“, nes tai yra vienas pagrindinių principų, kaip autorius priartėja prie savo kūrybos. Tiboro fotografijose kiekvienas objektas tarsi „šoka“ vienas su kitu visiškoje harmonijoje. Nėra jokių neapgalvotų ar pamirštų detalių, viskas išdėstyta ir suplanuota labai tiksliai, kaip ir suderintas šokis.
Šią parodą sudaro įvairios fotografijos iš skirtingų asmeninių projektų – kai kurios sukurtos visai neseniai, o kitos – ankstesnės, tačiau visos susietos ta pačia tema – daiktų choreografija. Visi Tiboro darbai yra rankų darbo, viskas yra tikra, pastatyta prieš kamerą, joje nėra kompiuterio sukurtų objektų.
Apie autorių
Tiboras Galambas yra apdovanojimų pelnęs tarptautinis fotografas, šiuo metu įsikūręs Vilniuje, Lietuvoje, taip pat dirbantis Vengrijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jis specializuojasi kūrybinės reklamos, natiurmortų ir meno produktų fotografijos srityje.
Tiboras yra įgijęs profesionalios fotografijos bakalauro laipsnį, 2013 m. baigė Edinburgo kolegiją (JK). Autoriaus sukaupta patirtis dirbant kino pramonėje ir civilinės inžinerijos srityse padėjo sukurti tvirtą ir unikalų menininko braižą.
Daugiau apie autorių : https://tiborgalamb.com
Paroda vyks iki 2020 spalio 1d.
0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × 5 =