TRANS/MISIJOS | Parodos „Turbulencija“ atidarymas

,
Rugsėjo 13 d. 18 val.
Meno galerijoje „Fojė“ 10-ies menininkų darbų paroda „Turbulencija“
Tarptautinio menų festivalio „Trans/Misijos“ metu, Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“ rugsėjo 13d. 18.00 val. vyks jungtinės 10-ties menininkų parodos „Turbulencija“ atidarymas.
Šioje grupinėje parodoje sutiko dalyvauti dešimt labai skirtingų menininkų iš Lietuvos ir užsienio. Todėl ir pačios parodos pavadinimas „Turbulencija“ pasirinktas neatsitiktinai, tai tarsi dinamiškai judančios skirtingos kryptys – skirtingi stiliai, dailės sritys, išraiškos priemonės, bet sudarančios derančią visumą, tarsi viskas sklandžiai maišosi, bet ir veikia.
Šioje parodoje nėra vizualizuota „Turbulencijos“ sąvoka, čia nepamatysite Vincento Van Gogo tapybos, kuri siejama su šiuo žodžiu. Bet galėsite pažinti dešimt absoliučiai skirtingų, originalių kūrėjų, pamatyti jų kūrybą.
Kilusi idėja suburti šiuos menininkus parodai, paskatino vienas paprastas dalykas, tai noras vėl susitikti, išgirsti kuo jie gyvena, ką veikia. Juos sieja tai, kad mokėsi Vilniaus dailės akademijoje. Vieni ją baigė, kiti išvažiavo užsienin, bet nesustojo ir kūrė. Šios parodos tikslas – kursiokų susitikimas (susimatymas) „ant sienų.
Paroda vyks iki spalio 15d.
Tapyba
Gustas Jagminas
Augustas Laisvė
Jolanta Krivickaitė
Gediminas Zokaitis
Darius Žalnierius (JAV)
Martyna Noreikaitė – Jemec
Instaliacijos
Ilona Miknevičiūtė (Prancūzija)
Fotografija
Milda Endziulytė (Airija)
Koliažai
Austėja Bliumkytė – Padgurskienė
Skaitmeninis menas
Lina Bindokaitė
0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

two + 8 =