TRANS/MISIJOS | Bartas Szymoniak koncertas

,
Rugsėjo 18 d. 22 val.
Restorane „Piliaulaukis“
BARTAS ŠYMONIAK
Jis yra vienas originaliausių Lenkijos muzikos scenos atlikėjų. Savo „BEATROCK“ stiliaus kūrėjas, žanras, apjungiantis „beatbox“ elementus, vokalą ir gyvus instrumentus. Katovicų muzikos akademijos džiazo katedros absolventas, „IDOLA“ laureatas, legendinės Azijos „Stiff Pile“ lyderis (2008-2015)
Visus garsus jis sukuria gyvai pats, naudodamas savo kalbos aparatą (bosą, būgnus, trimitus, dainavimą ir kt.), O paskui kilpina vadinamąjį looperį. Garsas pagal garsą, sluoksnis po sluoksnio. Jį lydi tik multiinstrumentalistas – Michałas Parzymięso.
Daina „Wojownik z miłość“, kuri taip pat yra pirmasis singlas iš naujausio to paties pavadinimo albumo, yra viena iš pirmaujančių legendinių Lenkijos radijo trečiojo kanalo sąrašų kompozicijų ir taip pat 57 KFPP Opole koncerto dalyvė. Albume – be originalių tekstų, dar išgirsime originalias Bolesławo Leśmiano eilėraščių interpretacijas, kurios teksto sluoksnyje yra nuoroda į ankstesnį albumą – „Signalas“. Visuma, itin eklektiška – išlaikyta originaliu „beatrock“ stiliumi. Medžiaga užbaigta nuosava Chłopcy z Placu Broni dainos „I Love Freedom“ versija, taip pat atliekama koncertuose.
Jo pirmtakas – albumas „Alarm“, kurį 2017 metų kovą išleido S.P. „Records“ yra pirmasis tokio tipo albumas Lenkijoje, įrašytas tik su paties Barto kalbos aparatu ir Michało Parzymięso gitara, kuris taip pat yra muzikinė iliustracija A. Słonimskio, K. K. žodžiams. Baczyński ir T. Gajce.
Albumas šalia „Powstania“ Lao Che ir Monikos Borzym „Aš esu kosmosas“ šiuo metu yra vienas svarbiausių šioje temoje, tapo svarbiu edukaciniu elementu ir buvo nominuotas „Istorijos sergėtojo“ apdovanojimui. Albumas skambėjo daugelio svarbių istorinių ir kultūrinių įvykių metu, įskaitant koncertą „Atminties miestas“ (kartu su „Luxtorpeda“) ar „Niezłomnym – garbė“ (TVP).
„Bartas“ koncertai visada yra įvykis, kurio metu išgirsime dainas iš visos diskografijos. Tai unikali šventė žmonėms, vertinantiems tiek išskirtinę lenkų poeziją, tiek meno naujoves.
Menininkas bendradarbiavo tarp kitų. su Marcin Wyrostek, Vień, Sławek Uniatowski, Skubas ir BIG CYC komanda. Jis koncertavo svarbiausiuose festivaliuose Lenkijoje ir užsienyje, tame tarpe Septyni festivaliai Węgorzewo, populiariausi Sopote, festivalis Opole, „Songwriter“ Lodzės festivalis, „Ryszard Riedel“ festivalis arba „Polonijos skonis“ Čikagoje, taip pat Belgijoje, Austrijoje, Čekijoje ir Ukrainoje.
Į koncertą prašome registruotis tel.: 8 612 20876 arba el. p. trakurumai@gmail.com
0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × 3 =