Sveikatos ir kultūros erdvė

Rugpjūčio 23 d. 9-18 val.

 

SVEIKATOS REKREACIJOS IR KULTŪROS ERDVĖ TRAKUOSE

Organizatoriai – Trakų raj. savivaldybė, Trakų raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Reiki asociacija

NEMOKAMI RENGINIAI RUGPJŪČIO 23 D. TRAKUOSE

VIETA – erdvė už Trakų kultūros rūmų, Vytauto g. 69

BŪTINA DĖVĖTI KAUKES IR IŠLAIKYTI SAUGŲ ATSTUMĄ TARP DALYVIŲ

NEMOKAMAI! Sivananda JOGA pradedantiesiems ir jau praktikuojantiems

Trokštate pažinti save, atsipalaiduoti ir atrasti gyvenimo darną? Kviečiame į pažintinius susitikimus rugpjūčio mėn. Tai atskiri užsiėmimai ir kartu keturių užsiėmimų ciklas, todėl dalyvavusius visuose užsiėmimuose kviesime toliau praktikuoti jogą grupėje „Priya“ Trakuose. Prie užsiėmimų gali prisijungti besidomintys ir praktikuojantys jogą bet kurį sekmadienį ir nebūtinai reikia praeiti visą užsiėmimų ciklą.

LAIKAS – Rugpjūčio 23 d. (sekantis užsiėmimas – 30 d.) 9.00 -11.00 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Mokymo paslaptis padės atskleisti patyrę jogos mokytojai, baigę tarptautinius Sivananda Vedanta jogos mokytojų kursus /TTC /. Jogą studijuojantys mėgėjai įvertino šios sistemos privalumus, rinkdamiesi Sivananda Vedanta jogos pamokas.

Nuo seno jogos sistemos nenutrūkstamai buvo perduodamos Mokytojo mokiniams – iš kartos į kartą. Taip jos pasiekė mūsų dienas. Tokia joga yra išlaikiusi autentiškų savybių ir švelniai bei saugiai padeda tobulinti kūną, balansuoti emocijas ir raminti protą.

Užsiėmimo programa:

 1. Įvadinė paskaita „Joga-kasdienės džiaugsmingo gyvenimo pratybos“.
 2. Patarimai, pasiruošimas.
 3. Jogos pratimai – asanos.
 4. Galutinis atsipalaidavimas.
 5. Klausimai – atsakymai.

Ką turėti ir kaip pasiruošti:

Turėkite jogos kilimėlį ir šiltą pledą, šiltas kojines, judesių nevaržančius sportinius rūbus. Būkite bent 1,5 val. nevalgę ir 1val. negėrę.

Užsiėmimus veda Janita Petrauskienė, Sivananda jogos mokytoja nuo 2005m., Yoga Širomani tarptautinis sertifikatas (Nr 16420). Specializacija: integrali klasikinė joga.

Janita dalyvauja įvairiuose jogos mokymuose, netradicinės terapijos projektuose, veda individualius bei specializuotus užsiėmimus. Skaito paskaitas, rašo spaudai jogos temomis. Veda užsiėmimus Trakuose, jogos praktikos grupėje PRIYA, yra grupės vadovė.

Dalyvių skaičius ribotas. Norėdami dalyvauti, registruokitės el.paštu: priya@priya.lt

——————————————————————————————————–

NEMOKAMAI! Sąmoningo kvėpavimo (rytietiško rebefingo) sesija ir emocijoms suvaldyti: vidinio juoko praktika!

LAIKAS – 11.00 – 13.30 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Vidinio juoko praktika. Pasaulyje egzistuoja tik vienas – pilnatvės, pusiausvyros ir harmonijos dėsnis. Ir vienintelis dalykas, žmogui kyla problemos tuomet, kai jis mintimis, emocijomis ir poelgiais sugriauna teisingą pusiausvyra tarp savęs ir gamtos. Ne veltui dvasinėse praktikose sakoma, kad juokas – tai vienas geriausių būdų išlaisvinti probleminei energijai. Juokas padeda išspręsti matomas ir nematomas problemas, pašalina barjerus, kurie skiria mus nuo realaus pasaulio. Realus gyvenimas ir nuostabus pasaulis tampa prieinamas žmogui, kuris save ir aplinką transformuoja juoku. Ir juokas tampa pastoviu jo gyvenimo palydovu.

Rebefingas – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų.

Užsiėmimo programa:

 1. Praktiniai patarimai, pasiruošimas.
 2. Rebefingas – sąmoningo kvėpavimo sesija.
 3. Vidinio juoko praktika.

Ką turėti ir kaip pasiruošti:

Turėkite jogos kilimėlį ir pledą, judesių nevaržančius rūbus, geriausiai kelnes. Būkite bent 1,5 val nevalgę ir 1val. negėrę.

Užsiėmimą veda Sigitas Povilaitis (vadovaujant J.Šindeikienei), kuris kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą dirba nuo 1996 m. Jo pravedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki meistras Mokytojas Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą. “Reiki asociacijos” steigėjas. S. Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Dalyvių skaičius ribotas. Norėdami dalyvauti, registruokitės el.paštu: sigitas@netradicineterapija.lt

——————————————————————————————————

NEMOKAMAI! PASKAITA IR LOTERIJA! Mityba: Kokius vitaminus sunaikina stresas ir kaip juos papildyti?”

LAIKAS –13.30 – 15.00 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Stresas – maistinių medžiagų vagis. Įtraukdami į savo mitybą seleną, kofermentą Q10, vitaminą D mes galime sumažinti streso padarinius organizme. Kofermentas Q10 su vitaminu B2 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, sumažinti nuovargio jausmą. Antioksidantai, tokie kaip selenas, cinkas, vitaminai C, B6 ir A padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Paskaitoje aptarsime, kokias maistines medžiagas galime gauti su maistu, o ko gauti negalime. Kaip pasirinkti tinkamus maisto papildus.

Užsiėmimą veda visuomenės sveikatos specialistė Greta Maldžiūtė, jau 7 metus besidominti maistinių medžiagų terapija ir gebanti sudėtingus mokslo tyrimus perteikti paprastai, aiškiai ir patraukliai. Paskutinius 5 metus šviečianti Lietuvos visuomenę, skaitydama paskaitas apie ryšį tarp mitybos ir organizmo būklės. Dalyvauja netradicinės medicinos seminaruose bei pasitelkdama Skandinavijos šalių patirtį nagrinėja sveiko senėjimo bei grožio ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, temas.

Paskaitos metu vyks LOTERIJA! Galite laimėti natūralių maisto papildų net už 100 eurų!

Dalyvių skaičius neribotas!

——————————————————————————————————-

NEMOKAMAI! FRAKTALŲ PIEŠIMO DIRBTUVĖS

LAIKAS –  15.00 – 18.00 val. (ateiti 10 min. anksčiau)

Nors žodis „fraktalai“ skamba neįprastai ir galbūt sudėtingai, tačiau po šiuo žodžiu slypi labai paprastas, meninių įgūdžių nereikalaujantis piešimo ir savęs pažinimo metodas.

Fraktalų piešimas tai puikus būdas atsipalaiduoti ir atrasti vidinę ramybę, jis atveria galimybę tyrinėti vidinį pasaulį, labiau suprasti save ir atpažinti tikruosius norus, jų siekti, koreguoti neharmoningas būsenas, išreikšti emocijas, taip pat fraktalų piešimas skatina kūrybiškumą ir saviraišką. Nuostabiausia tai, kad fraktalus gali piešti visi, kurie savo rankoje nulaiko pieštuką. Tai metodas, kuris naudojamas nepriklausomai nuo amžiaus ar meninio pasirengimo.

Užsiėmimo metu susipažinsime su fraktalinio piešimo metodu, kursime savo asmeninius diagnostinius fraktalus, kuriuos užsiėmimo pabaigoje lektorė padės „perskaityti“.

Dalyviams nebūtini jokie meniniai įgūdžiai! Reikalingas priemones piešti duosime, tik pageidautina, jei turite, atsineškite savo spalvotus pieštukus!

Ką turėti:

 1. Jogos kilimėlį, pledą ar kažką patogiai atsisėsti ant žolės;
 2. Dalyviai kviečiami atsinešti spalvotų pieštukų.
 3. Smalsumą ir norą pasinerti į savo vidinį pasaulį.

Užsiėmimą veda Justina Žuromskaja, fraktalų piešimo praktikė, fraktalų piešimo mokytojos Brigitos Paulauskienės mokinė, 2018 metais apsigynusi Meistro lygio diplomą. Justina fraktalinį piešimo metodą socialiniame darbe taiko įvairioms žmonių grupėms.

Dalyvių skaičius ribotas. Norėdami dalyvauti, registruokitės el.paštu: justina.zur@gmail.com

0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 + fourteen =