Mokymai „Žiniasklaidos vartojimo ABC: kaip nepasiklysti naujienų džiunglėse?“

Rugsėjo 3 d. 17 val.

Siekdama stiprinti skaitmeninio atsparumo ir medijų raštingumo įgūdžius bei puoselėti pilietiškumo ir aktyvaus dalyvavimo viešajame gyvenime tradicijas, viešoji įstaiga Pilietinio Atsparumo Iniciatyva (en. Civic Resilience Initiative, CRI) kartu su Vokietijos Federacinės Respublikos Ambasada Vilniuje pradeda mokymų ir susitikimų ciklą po Lietuvą „Skaitmeninis atsparumas ir medijų raštingumas„. Rugpjūčio 26 d. 17 val. ir rugsėjo  3 d. 17 val. mokymai vyks Lentvaryje, Viešojoje bibliotekoje (Klevų al. 20). Kviečiame dalyvauti!

Praktiniais mokymais ir atviromis diskusijomis su bendruomenėmis projekto metu sieksime bent iš dalies stiprinti pilietinį atsparumą, medijų ir skaitmeninį raštingumą, kritinį mąstymą atkurti subalansuotą požiūrį į pilietinį aktyvumą visuomenėje, skatinti teigiamą to požiūrį regionuose.

Mokymų metu dalyviai turės galimybę išgirsti Lietuvos dezinformacijos ir medijų raštingumo ekspertus, kartu su jais diskutuoti apie netikras naujienas, informacinius karus ir dezinformaciją.

Šių mokymų tikslas į dezinformacijos problemą pažiūrėti interaktyviai ir pateikti naudingos informacijos kaip su tuo kovoti. Mokymų metu bandysime suprasti medijų vartotojų poreikius ir informacijos supratimą, analizuosime, kaip lavinti kritinį mąstymą vartojant medijas.

Lektoriai: Kristina Belikova, Komunikacijos ekspertė, GovTech Lab Lithuania; Lukas Andriukaitis – Asocijuotas Direktorius, Atlanto Taryba.

Projekto rėmėjas – Vokietijos Federacinės Respublikos Ambasada Vilniuje.

Projekto organizatorius – VšĮ Pilietinio Atsparumo Iniciatyva

Daugiau informacijos apie mus:

www.cri.lt ir FB: https://www.facebook.com/CivicResilienceInitiative/

Instagram: @civicresilienceinitiative Twitter: @CivicResilience

0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

9 + seven =