Jazz Duo (Lietuva-Lenkija) koncertas Tujų alėjoje Trakuose

Liepos 25 d. 20 val.

Kviečiame į džiazo vakarus dar neatrastoje ir kiek neįprastoje vietoje Trakuose – Tujų alėjoje! Pastato savininkai sutinka atverti vidinį kiemą visuomenės poreikiams kuriant mistišką ir intriguojančią meno, jaunimo erdvę ir pakviesti Jus ten, kur nebuvo galima eiti.
Antrame koncerte liepos 25 d. galėsite išgirsti talentingąjį Jazz Duo. Dueto atlikėjai nevaržo vienas kito bei mėgsta nušluoti dulkes nuo džiazo standartų. Tarp jaunatvišku žaismingumu ir entuziazmu alsuojančių ir modern jazz, hard bop bei contemporary stilistiką atspindinčių kūrinių netrūksta ir autorinių kompozicijų, puikiai įvertintų klausytojų. Programoje skambės autoriniai džiazo kūriniai bei džiazo standartai.
Rafał Jackiewicz (Lietuva-Lenkija) – saksofonininkas, kompozitorius, daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas. endradarbiauja su skirtingais muzikiniais kolektyvais, su kuriais koncertuoja įvairiuose Europos šalyse ir JAV.
Piotr Dziadkowiec (Lenkija) – pianistas, muzikos prodiuseris. Katovicų Dziazo Instituto absolventas.
Koncerto metu galėsite ne tik atsigaivinti šalta kava ar gaiviaisiais gėrimasi, bet ir paragauti skaniųjų Black Toro mėsainių.
KONCERTAS NEMOKAMAS
Kurkime meno erdves kartu! Iki greito!
Mus remia: LR Kultūros ministerija; Trakų rajono savivaldybė

ESANT BLOGOMS ORO SĄLYGOMS KONCERTAS BUS PERKELTAS Į TRAKŲ KULTŪROS NAMUS

0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

1 + seventeen =