Gruodžio 9 – Muzikinis vakaras

,

Gruodžio 9 d. 19 val.

Šį vakarą dedikuojame muzikai! Kviečiame klausytis saksofonininko Rafał Jackiewicz ir pianistės Maja Babyszka dueto.
Trumpai apie šio vakaro atlikėjus
Rafał Jackiewicz – saksofonininkas, muzikos prodiuseris, kompozitorius. 2019 m. su pagyrimu baigė magistro studijas Bydgoščiaus muzikos akademijoje. Jis yra daugelio nacionalinių ir tarptautinių konkursų tokių kaip „Gnesin Jazz“ Maskvoje, džiazo festivalio Lubaczów mieste, Padovos tarptautinio muzikos konkurso ir daugelio kitų nugalėtojas bei laureatas.
2012 m. Rafalas gavo Jos ekscelencijos, Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimą už muzikinius pasiekimus. Meninikas bendradarbiauja su daugeliu muzikantų bei grupių, su kuriomis groja daugelyje Europos šalių ir JAV.
Maja Babyszka – jaunosios kartos pianistė ​​ir vokalistė, prestižinio Berklee muzikos koledžo (JAV) studentė.
Pianistė yra daugelio konkursų laureatė, pagrindinius prizus ji yra laimėjusi konkursuose Paryžiuje, Milane, Sofijoje ir Romoje. Taip pat jai buvo suteikta stipendija dalyvauti „Internal Compass“ meistriškumo kursuose Izraelyje ir „Morningside Music Bridge“ Kanadoje, o džiazo dirbtuvėse Chodzież 2018 metais jai buvo įteiktas pagrindinis Lenkijos džiazo asociacijos prizas. Atlikėjai itin mėgsta derinti džiazą su klasikine ir liaudies muzika.
0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

16 − 7 =