Džiazo duetas Tujų alėjoje

Rugsėjo 4 d. 19 val.
Kviečiame į dar vieną puikų džiazo koncertą, jau visų pamėgtoje Tujų alėjoje Trakuose adresu Vytauto g. 2, Trakai.
Koncerto svečiai:
Jolanta Grinėvič – vokalas
Justė Kazakevičiūtė – fortepijonas
Jolanta Grinevič-Tankeliun – vokalistė, kompozitorė ir muzikos pedagogė. 2019 metais sėkmingai užbaigė magistro mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur studijavo kompoziciją pas kompozitorių, prodiuserį ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos muzikos inovacijų studijų centro vadovą Mantautą Krukauską. O dainavimo meno mokėsi Vilniaus Kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų Populiariosios muzikos studijose. Būtent ten Jolanta ir pradėjo savo kaip atlikėjos koncertinę veiklą su džiazo muzikantais.
Per pastaruosius metus Jolanta dalyvavo įvairiuose festivaliuose kaip kompozitorė. Rašė kūrinius: Vilniaus Akordeonų festivaliui, kūrinys „Recuerdo“ akordeonui ir fortepijonui (2018 m); festivaliui „GED 42 – šiuolaikinės muzikos dienos“ parašė kūrinį „In a Mellow Mood“ smuikui, violončelei ir fortepijonui (2018). Jolanta taip pat dalyvavo kompozitorių konkursuose. 2018 metais jos kūrinys chorui „Lauda anima“ užėmė 3 vietą Tarptautiniame konkurse VOX JUVENTUTIS. Patį kūrinį atliko Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“. O 2019 metais Lietuvos Valstybinis Simfoninis Orkestras atliko Jolantos Grinevič pirmąjį simfoninį kūrinį „La mer“.
Jolanta taip pat sėkmingai vaidina Vilniaus lenkų teatre „Studija“, kuriuo vadovauja režisierė Lilija Keizik. Jolanta vaidino tokiose spektakliuose kaip: „Marszałek: Żołnierz z Ducha” („Maršalas: Kareivis iš prigimties“), spektaklis vaikams „Powtórka z Czerwonego Kapturka“ („Raudonkepuraitės pakartojimas“), muzikiniai spektakliai: „Próba Kabaretu. Raz jeszcze Osiecka“ („Kabareto repeticija. Dar kartą Osiecka“), „Na wileńskiej ulicy” („Vilniaus gatvelėje“) ir t.t.
Justė Kazakevičiūtė – džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja, pianistė. 2019 metais sėkmingai užbaigusi džiazo fortepijono atlikėjos magistro studijas Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje pas prof. Artūrą Anusauską.
Taip pat, 2015 metais baigusi bakalauro studijas Vilniaus Kolegijos Menų fakultete, Ritminės muzikos katedroje pas Doc. Sigitą Giedraitį, kuris ir supažindino su džiazo muzika bei įkvėpė kurti.
Prieš susidomint džiazo muzika – aktyviai koncertavo su žymiais dainuojamosios poezijos atlikėjais, dalyvavo konkursuose ir festivaliuose ( „Purpurinis vakaras“, „Akacijų alėja“, „Tai – aš“, „Bliuzo naktys“, „Iš širdies į širdį“), kūrė autorines dainas.
Pats reikšmingiausias ir įsimintiniausias muzikinis patyrimas – dalyvavimas Vladimiro Čekasino vadovaujamame projekte „Ethnic Process“ Birštono džiazo festivalyje 2016 metais, kartu su Vilniaus Kolegijos studentais. Taip pat 2019 metais pasirodymas su trio „Kaunas Jazz“ gatvės projekte, kuriame skambėjo ir pačios atlikėjos džiazo muzikos kompozicijos.
Atlikėja 2016 metais pelnė trečiąją vietą Panevėžio džiazo muzikos konkurse „ Džiazo fontanas“.
Įkvėpėjai: Herbie Hancock, Aziza Mustafa Zadeh, Tigran Hamasyan, Keith Jarret, Chick Corea, Brad Mehldau, Jack DeJohnette, Gerald Clayton, Jacky Terrasson, Hiromi Uehara, Michel Petrucciani, Esperanza Spalding.
Koncerto metu galėsite ne tik atsigaivinti šalta kava ar gaiviaisiais gėrimasi, bet ir paragauti skaniųjų Black Toro mėsainių.
KONCERTAS NEMOKAMAS
Kurkime meno erdves kartu! Iki greito!
Mus remia: LR Kultūros ministerija; Trakų rajono savivaldybė
ESANT BLOGOMS ORO SĄLYGOMS KONCERTAS BUS PERKELTAS Į TRAKŲ KULTŪROS NAMUS
0 Atsakymų

Rašyti komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos ?
Maloniai kviečiame!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

19 + twelve =